Emelkedik csésze Occupy ifjúsági kajak kenu világbajnokság szolnok Hűséges Menetrend Közvetett

Kajak-kenu: az ifjúsági olimpiai bajnok is bekerült a vb-csapatba -

Kajak-kenu: ifjúsági és U23-as vb – három magyar arany szombat délelőtt! +  FOTÓK | Szeged Ma
Kajak-kenu: ifjúsági és U23-as vb – három magyar arany szombat délelőtt! + FOTÓK | Szeged Ma

Két szépen csillogó ezüst a szolnoki válogatóról - Fradi.hu

Kajak-kenu II. Ifjúsági és U23 válogató - Szolsport

DELMAGYAR - Mától a lengyelországi Eb-n szerepelnek az ifjúsági és U23-as  szegedi kajak-kenusok
DELMAGYAR - Mától a lengyelországi Eb-n szerepelnek az ifjúsági és U23-as szegedi kajak-kenusok

Kajak-kenu: Kiskó Réka négy számban nyert a Szolnokon rendezett ifjúsági  válogatóversenyen
Kajak-kenu: Kiskó Réka négy számban nyert a Szolnokon rendezett ifjúsági válogatóversenyen

Zupkó Vanda ifjúsági világbajnok lett – Szolnoki II. Rákóczi Ferenc  Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Zupkó Vanda ifjúsági világbajnok lett – Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

ASE.HU - Kajak-kenu - Címke kereső

Kajak-kenu Ifjúsági és Serdülő Országos Bajnokság - eredmények - DVTK hírek  - kajak-kenu
Kajak-kenu Ifjúsági és Serdülő Országos Bajnokság - eredmények - DVTK hírek - kajak-kenu

Tíz magyar arany a korosztályos kajak-kenu vb-n

Kajak-kenu: íme a 2023-as versenynaptár

Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és U23-as  kajak-kenu vb-n - Szeged.hu
Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb-n - Szeged.hu

Megvan az út a kvótaszerző világbajnokságra | Kajak-Kenu Sport

SZOLJON - Előbb az ifisták, utána a felnőttek versenyeznek a szolnoki  válogatón
SZOLJON - Előbb az ifisták, utána a felnőttek versenyeznek a szolnoki válogatón

Kajak-kenu: éremeső az Ifjúsági és U23 Gyorsasági Kajak-Kenu  Világbajnokságon! | Castellum.DO
Kajak-kenu: éremeső az Ifjúsági és U23 Gyorsasági Kajak-Kenu Világbajnokságon! | Castellum.DO

Szeged.hu - Kilenc szegedi versenyző is ott lesz a kajak-kenu vb-n

Két év után idén augusztusban ismét Szolnokon lesz a kajak-kenu magyar  bajnokság | JNSZ
Két év után idén augusztusban ismét Szolnokon lesz a kajak-kenu magyar bajnokság | JNSZ

Kajak-kenu: válogatott keretet hirdettek az ifjúsági vb-re és Eb-re